Peelingi kwasowe

Złuszczanie skóry kwasami - zabiegi dla każdego typu cery

Peelingi kwasowe

Działanie kwasów polega na rozluźnianiu połączeń pomiędzy starymi komórkami, co ułatwia ich usuwanie przez skórę. W zależności od tego, jaką substancję wybierzemy, kwasy mogą pobudzać produkcję kolagenu i elastyny, ograniczać wydzielanie sebum, działać antytrądzikowo, a nawet wspomagać odporność skóry na promieniowanie UV. Lista ich dobroczynnych właściwości jest niemal nieskończona.

Komputerowe Badanie Skóry

Dodatkowo w tej cenie otrzymasz komputerowe badanie skóry, dzięki któremu dowiesz się o jej potrzebach oraz sposobach pielęgnacji gabinetowej oraz domowej. Otrzymasz od nas raport, dzięki któremu dowiesz się jak zadbać o skórę.

Peelingi kwasowe - opis zabiegu

Złuszczanie kwasami w gabinecie kosmetycznym pozwala usuwać nie tylko wierzchnią warstwę naskórka, ale radzi sobie także z innymi defektami skóry. Powierzchniowe złuszczanie kwasami stosuje się do zniwelowania płytkich zmarszczek i powierzchniowych przebarwień, także tych po trądziku. Średniogłębokie złuszczanie kwasami pozwala usuwać płytki blizny, plamy soczewicowate, zmarszczki oraz przebarwienia. Najbardziej inwazyjne głębokie złuszczanie kwasami wykonuje się w celu usunięcia blizn i bardzo głębokich zmarszczek.

u nas jest bezpiecznie

W naszym salonie przestrzegamy wszystkich wytycznych, które powinien przestrzegać salon kosmetyczny w czasie epidemii. Klientki umawiane są indywidualnie z przerwą między zabiegami, tak aby na recepcji była tylko jedna osoba, a nasi pracownicy mieli czas na dokładne sprzątnięcie i dezynfekcję gabinetów po zabiegach.

Zaufaj wyróżnionym

W 2017 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Laur Klienta z kategorii Sieć Salonów Urody.

do zabiegów Używamy preparatów znanych i cenionych marek

Logo Clarena
Logo Bruno Vassari
Logo MedBeauty

Uzupełnij formularz. zadzwonimy i umówimy zabieg w wygodnym dla ciebie terminie

    Jeśli chcesz się umówić teraz kliknij poniżej i dobierz odpowiedni termin: