Redukcja cellulitu, depilacja laserowa, stylizacja paznokci - skuteczne zabiegi na ciało

Elektrokoagulacja – usuwanie włókniaków

Zabieg elektrokoagulacji polega na ścinaniu białka zmian skórnych poprzez działanie prądem wysokiej częstotliwości. Wytwarzane w czasie działania prądem ciepło sięgające 200 stopni C powoduje uszkodzenie (koagulację, ścinanie) białek zlokalizowanych w tkance m.in. włókniaków, punktów rubinowych i naczyniaków gwiaździstych. Zabieg zalecany jest osobom, które chcą skutecznie pozbyć się niedoskonałości. W przypadku niektórych zmian wymagających usunięcia konieczne może być powtórzenie sesji elektrokoagulacji. Po dokładne informacje związane z przebiegiem zabiegu zapraszamy do kontaktu.

Cena zabiegu to koszt od 60 do 150 zł.

Depilacja

Masaż relaksacyjny pleców

Jest to forma zabiegu, która ma służyć odprężeniu i rozluźnieniu, a nie rozwiązaniu problemów z bolącymi plecami. Masaż prowadzony jest przez doświadczone osoby w przystosowanym do tego pomieszczeniu. W gabinecie zabieg ten ma wprowadzić klienta w stan rozluźnienia i relaksu oraz poświęcenia czasu wyłącznie sobie. Regularnie przeprowadzany pozytywnie wpłynie na redukcję stresu, może być także stałym elementem specjalistycznej pielęgnacji ciała. W przypadku bólu pleców zalecamy konsultację z lekarzem przed wykonaniem masażu, aby określić, czy nie występują przeciwwskazania do jego przeprowadzenia.

Koszt zabiegu 50 zł.

Zabieg wyszczuplający z falami radiowymi RF

RF ciało lifting to tzw. terapia liftingująca wykorzystująca fale radiowe wysokiej częstotliwości, dzięki którym zostaje wywołany efekt termiczny w tkankach. Zabieg intensywnie stymuluje fibroblasty do syntezy kolagenu, zwiększając jędrność i sprężystość skóry. Ponadto wpływa na obkurczenie komórek tłuszczowych, skutecznie wyszczupla oraz modeluje twarz i ciało. Wywołane radiofrekwencją ciepło w tkankach rozszerza naczynia krwionośne, przez co wzmaga ich dotlenienie, a także metabolizm. Efektem zabiegu jest jędrna skóra oraz smukła sylwetka. Zabieg nie wymaga żadnego przygotowania ze strony klienta, najlepsze efekty przynosi w połączeniu z zabiegami drenującymi jako uzupełnienie terapii.

Cena zabiegu na jedną partię ciała to koszt 120 zł.

Modelowanie sylwetki
Fotodepilacja

Fotodepilacja

Jeszcze do niedawna jedyną skuteczną metodą trwałego usuwania zbędnego owłosienia była depilacja laserowa. W obecnych czasach możemy jednak zaproponować coś znacznie lepszego. Laserowe usuwanie owłosienia zostało zastąpione przez fotodepilację. Jest to zabieg usuwania niechcianych włosków przy pomocy intensywnej wiązki światła emitowanej z głowicy. W przeciwieństwie do tego, jak przebiegała laserowa depilacja, ta metoda jest nieinwazyjna, a co za tym idzie, również bezbolesna. Dodatkowym jej plusem jest krótki czas wykonania. Zalecana wszystkim osobom, które nie mogą skorzystać z zabiegu, jakim jest laserowe usuwanie owłosienia, jednak zależy im na skutecznym pozbyciu się włosków.

Cena za jedną partię ciała to 95 zł.

Antycellulitowy masaż bańką chińską​

Masaż bańką chińską działa niczym drenaż limfatyczny. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Dzięki temu możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczna redukcja cellulitu. Komórki stają się znacznie lepiej odżywione, co jest efektem zwiększenia przepływu substancji odżywczych. Mniejsze stają się też obrzęki, dzięki poprawie krążenia i działania układu limfatycznego. Wykonywany przez przeszkolone osoby z doświadczeniem zapewniającym skuteczność działania.

Cena jednego zabiegu w zależności od partii to 70 – 90 zł.

Masaż bańką chińską
Depilacja woskiem

Depilacja woskiem

Jednym ze sposobów depilacji ciała jest usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą wosku. Efekt gładkiej skóry utrzymuje się do 4 tygodni, a sam sposób jest chętnie wybierany przez osoby, których nie interesuje laserowa depilacja. Regularne stosowanie tej metody powoduje, iż owłosienie staje się znacznie mniej widoczne. Tak jak depilacja laserowa wosk doskonale nadaje się do depilacji każdej części ciała: nóg, rąk, pach, pleców, wąsika, bikini. Odpowiednio użyty zapewnia doskonałe rezultaty. Stosowanie wosku oraz laserowe usuwanie owłosienia to jedne z najchętniej wybieranych zabiegów w niemal każdym salonie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi poszczególnych ofert – wszystkie informacje zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

Manicure, Pedicure

Wypielęgnowane dłonie i stopy są wizytówką każdej kobiety. W Beauty Emotions zabiegi manicure, a także pedicure wykonujemy ze szczególną starannością, używając tylko sterylnych narzędzi oraz wysokiej klasy kosmetyków i specjalistycznych produktów. Jeśli masz ochotę na szczególny relaks, podaruj swoim dłoniom oraz stopom rozgrzewający zabieg parafinowy. Polega on na zanurzeniu rąk lub stóp w specjalnej kąpieli, podczas której zostają one znakomicie odżywione. Zabieg poprzedzany jest zwykle masażem peelingowym, który zwiększa jego skuteczność poprzez usunięcie martwego naskórka blokującego wchłanianie odżywczych substancji.

manicure