Elektrostymulacja mięśni EMS

Skorzystaj z najnowocześniejszej metody zmniejszania ilości tkanki tłuszczowej i Budowy tkanki mięśniowej

Ems

Wskazania do zabiegu

Nadmiar tkanki tłuszczowej, luźna, wiotka skóra, płaskie pośladki. Osoby, którzy z przyczyn zdrowotnych nie mogą wykonywać tradycyjnych ćwiczeń.

Efekty zabiegu

Urządzenie posiada kilka programów pracy w zależności od oczekiwań: Wyraźnie zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej. Zwiększenie tkanki mięśniowej, program interwałowy poprawiający kondycję.

Zabieg ems

EMS to innowacyjna, najsilniejsza technologia budująca tkankę mięśniową i modelująca sylwetkę. Możliwe jest jednoczesne spalanie tkanki tłuszczowej oraz budowanie mięśni. 1 zabieg EMS równa się 4 treningom sportowym.

Jak działa EMS?

Buduje mięśnie: Mięsień kurczy się 30000 razy z dużą częstotliwością i intensywnością, aby trenować i zwiększać gęstość oraz objętość mięśni.

Redukuje tłuszcz: Ostateczny skurcz mięśni wymaga dużej ilości energii, więc komórki tłuszczowe obok mięśni są również zużywane, co prowadzi do naturalnej apoptozy i skutecznej redukcji grubości tłuszczu.

Rzeźbi mięśnie: Ćwiczenie mięśni brzucha, kształtowanie najlepszej linii, ćwiczenie mięśni bioder, tworzenie bioder brzoskwiniowych, ćwiczenie mięśni skośnych brzucha, kształtowanie linii syreny.

u nas jest bezpiecznie

W naszym salonie przestrzegamy wszystkich wytycznych, które powinien przestrzegać salon kosmetyczny w czasie epidemii. Klientki umawiane są indywidualnie z przerwą między zabiegami, tak aby na recepcji była tylko jedna osoba, a nasi pracownicy mieli czas na dokładne sprzątnięcie i dezynfekcję gabinetów po zabiegach.

do zabiegów Używamy preparatów znanych i cenionych marek

Logo Clarena
Logo Bruno Vassari
Logo MedBeauty

Jeśli chcesz się umówić teraz kliknij poniżej i dobierz odpowiedni termin: