HIFU

HIFU- Bezoperacyjny lifting to wysoka skuteczność, zapewniająca bardzo dobre rezultaty. 

Efekt liftingu staje się widoczny już po jednym zabiegu – pierwsze efekty widać po 24-48 godzinach po zabiegu, a potem efekt nasila się przez 2-3 miesiące od jego przeprowadzenia. Utrzymuje się około 18 miesięcy. 

Jako że efekt liftingu utrzymuje się przez długi czas – po zabiegu pacjent odzyskuje młodszy i promienny wygląd. Zabieg może być z powodzeniem stosowany zarówno u kobiet jak i u Mężczyzn.

Zaufaj wyróżnionym.

W 2017 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie LAUR KLIENTA. 

Zatrudniamy wyłącznie magistrów Kosmetologii, pracujemy na renomowanym sprzęcie.

Zabieg polega na kontrolowanym skupionym umieszczeniu wiązki fal ultradźwiękowych na określonej głębokości. Fale, które przechodzą przez naskórek, kumulują się w jednym punkcie – wewnątrz skóry lub w tkance podskórnej. 

W zależności od wybranej głębokości penetracji fal, uzyskujemy różne efekty. Dla efektu liftingu – stosujemy koagulację na najgłębszej „warstwie”, czyli na głębokości 4,5 mm (warstwa mięśniowo-powięziowa). Na tej samej warstwie pracują chirurdzy plastycy wykonując tradycyjny lifting operacyjny.

Koagulacja na głębokości 3 i 1,5 mm pozwala poprawić kondycję skóry właściwej.

Zabieg również może być wykonany na inne partie ciała np. brzuch, uda w celu ujedrnienia skóry po ciąży lub odchudzaniu.

HIFU – nowa metoda dotychczas wykorzystywana w celach medycznych.

Nowe technologie w tej dziedzinie medycyny zaskakująco szybko się rozwijają – i cieszą się skutecznością. Jedną z nich jest wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa o dużym natężeniu (HIFU). 

Dotychczas metoda ta wykorzystywana była w medycynie klasycznej w celach terapeutycznych,  jednak zaawansowane badania udowodniły, że idealnie sprawdza się dla potrzeb estetycznych. 

  

Umów się na wizytę

Umów się na wizytę z naszymi specjalistami.

Bezpłatna konsultacja

Aby poddać się zabiegowi należy przejść konsultację kwalifikującą. Klient jest informowany o przeciwskazaniach (jest ich niewiele), przebiegu zabiegu oraz jest wykonywana komputerowa analiza skóry.

Zabieg

Zabieg trwa ok 30-40 minut. Odpręż się i ciesz się z efektów pięknej odmłodzonej skóry.

Zadzwoń do nas 739-231-222 lub Uzupełnij formularz. zadzwonimy i umówimy zabieg w wygodnym dla ciebie terminie