Oczyszczanie wodorowe

Skorzystaj z najbardziej skutecznego i popularnego zabiegu oczyszczania twarzy
Oczyszczania wodorowego

teraz w promocyjnej cenie 130 zł

Oczyszczanie twarzy.

Idealny zabieg po słonecznym lecie. Delikatny i jednocześnie efektowny zabieg Oczyść swoją skórę dodaj jej blasku i rozświetlenia. Zabieg możemy wzbogacić o dodatkowe indywidualnie dobrane do Twojej cery ampułki, dzięki, którym wzmocnimy efekt, na którym Ci zależy.

Komputerowe Badanie Skóry

Dodatkowo w tej cenie otrzymasz komputerowe badanie skóry, dzięki któremu dowiesz się o jej potrzebach oraz sposobach pielęgnacji gabinetowej oraz domowej. Otrzymasz od nas raport, dzięki któremu dowiesz się jak zadbać o skórę.

Oczyszczanie wodorowe- opis zabiegu

Wodór to najmniejszy pierwiastek, który może przenikać w głąb struktur skóry- aż do poziomu komórek! Niszczy on dzięki temu wolne rodniki, które odpowiadają m.in. za procesy starzenia się. Po wprowadzeniu do komórek, cząsteczki wodoru łączą się z najmocniej reaktywnymi, a co za tym idzie najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami, gdzie w wyniku reakcji chemicznej zostają one przekształcone w nieszkodliwe cząsteczki wody, dzięki czemu można zahamować proces starzenia się skóry już na poziomie komórkowym! Dzięki zabiegom z wykorzystaniem technologii aktywnego wodoru skóra staje się głęboko nawilżona oraz wygładzona. Pory zostają dogłębnie oczyszczone, co wpływa na zmniejszenie problemów z trądzikiem oraz powstawania zaskórników. Zmniejsza się również produkcja sebum, które w nadmiarze sprawia że nasza skóra staje się tłusta.

u nas jest bezpiecznie

W naszym salonie przestrzegamy wszystkich wytycznych, które powinien przestrzegać salon kosmetyczny w czasie epidemii. Klientki umawiane są indywidualnie z przerwą między zabiegami, tak aby na recepcji była tylko jedna osoba, a nasi pracownicy mieli czas na dokładne sprzątnięcie i dezynfekcję gabinetów po zabiegach.

do zabiegów Używamy preparatów znanych i cenionych marek

Logo Clarena
Logo Bruno Vassari
Logo MedBeauty

Uzupełnij formularz. zadzwonimy i umówimy zabieg w wygodnym dla ciebie terminie

    Jeśli chcesz się umówić teraz kliknij poniżej i dobierz odpowiedni termin: