RF - Therma Lifting Skóry

Zabieg polega na zas­tosowa­niu energii o częs­totli­wości fal radiowych w celu pod­wyższenia tem­per­atury w tkankach i pobudzenia ich do regen­er­acji i uporząd­kowa­nia struk­tury włókien kolagenowych . Fale radiowe redukują zmarszczki , popraw­iają owal twarzy, napię­cie skóry oraz lik­widują zwiotczenia. Skóra staje się gładka i świ­etlista . Fale Radiowe są również stosowane w celu mod­e­lowa­nia syl­wetki .Wyko­rzysty­wane są w walce z cel­lulitem oraz nad­mierna tkanka tłuszc­zową . Pobudzają pro­cesy meta­bol­iczne, dzięki czemu skóra staję się jędrna i elastyczna. Najlepsze efekty osiąga się po serii zabiegów. Zabieg kosztuje 95 zł. Mamy w ofercie atrakcyjne cenowo pakiety. 

Fotoepilacja skóry

Trwała depilacja laserowa. Światło lasera IPL emi­tuje łagodną wiązkę promieni, nie wpły­wa­jąc przy tym na funkcję orga­nizmu. Przenika ona przez skórę‚ aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrot­nie cebulkę oraz naczynie, które odży­wia włos .Warunk­ami skutecznej epi­lacji są włosy w fazie wzrostu (ana­gen), włosy o ciem­nej barwie (melanina pochła­nia energię laserową), odpowied­nia liczba zabiegów (od 4 do 10 zabiegów w zależności od par­tii ciała, którą pod­da­jemy fotoepilacji).

Manicure, Pedicure

Wypielęgnowane dłonie i stopy są wizytówką każdej kobiety. W Beauty Emotions zabiegi manicure i pedicure wykonujemy ze szczególną starannością, używając tylko sterylnych narzędzi oraz wysokiej klasy kosmetyków i specjalistycznych produktów. Jeśli masz ochotę na szczególny relaks podaruj swoim dłoniom i stopom dodatkowo rozgrzewający zabieg parafinowy. 

Depilacja woskiem

Jednym ze sposobów depilacji ciała jest usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą wosku. Efekt gładkiej skóry utrzymuje się do 4 tygodni. Regularne stosowanie tej metody depilacji powoduje, iż owłosienie staje się znacznie mniej widoczne. Wosk doskonale nadaje się do depilacji każdej części ciała: nóg, rąk, pach, pleców, wąsika, bikini.

Close Menu
Call Now Button
×

Koszyk